Info zóna

Inspirace, rad a tipů není rozhodně nikdy dost, proto je tu připravena info zóna, která Vám odhalí ještě více informací.

Najdete zde nejčastější dotazy klientů i to, jak spolupráce probíhá. Nahlédnete do mého technického zákulisí, prozradím potřebné technické požadavky, chytnete si svatební inspiraci, zjistíte co Vám zahraji, s kým aktivně spolupracuji, případně kde nejčastěji hraji a mnohem víc.

Pokud zde nenajdete co hledáte, tak se na mne můžete kdykoliv obrátit, po mailu či telefonu. Ochota, přátelské a milé jednání je pro mě samozřejmostí.

Rád pomohu, poradím a budu o Vás nadstandardně pečovat od začátku až do konce naší spolupráce. 

Časté dotazy

Při komunikaci s klienty se převážně opakuje několik stejných dotazů. V této sekci najdete jejich kompletní přehled, pokud zde nebude ten Váš, tak mne neváhejte kontaktovat. Jsem tu pro Vás!

Více informací

Časté dotazy

Zvuková a světelná technika

Nahlédnutím do mého technického zázemí se můžete přesvědčit, že to opravdu myslím vážně! Za svou technikou si pevně stojím a nabízí nadstandardní technické možností v oblasti služeb mobilního DJe.

Více informací

Zvuková a světelná technika

Technické požadavky

Mé technické požadavky jsou absolutně minimální, ale pár jich je. Ty nejdůležitější jsem rozdělil, dle tipu objednaných služeb a vložil do této sekce. Technické požadavky také vždy zasílám e-mailem.

Více informací

Technické požadavky

Svatební inspirace

Najdete zde inspiraci na songy ke svatebnímu obřadu, vhodnou hudbu k podbarvení svatební hostiny, tipy na písničky k prvnímu novomanželskému tanci, svatební hry, tradice a zajímavé svatební lokace.

Více informací

Svatební inspirace

Hudební repertoár

Naladit Vaší oblíbenou hudební vlnku není vůbec žádný problém! Připravím také specifické sety, které sednou k danému tématu. V této sekci najdete malou ukázku nejžádanější hudby, kterou často hraji.

Více informací

Hudební repertoár

S kým spolupracuji

Dobrých kontaktů není rozhodně nikdy dost! Aktivně spolupracuji s několika super profesionály, kteří jsou mistry svého oboru. Jejich služby Vám tedy mohu vřele doporučit, případně i dodat.

Více informací

S kým spolupracuji