DJ služby

Vychutnejte si Vaší akci na plno!

Připravil jsem pro Vás pestrou nabídku služeb mobilní DJ show, se zacílením na mnoho typů soukromých a firemních eventů, jako jsou například svatby, firemní večírky, oslavy, plesy, tematické akce a další události.

Propracovaný hudební koncept pro všechny generace, elegantní a dynamické vystoupení, vlastní špičková zvuková a světelná technika. To je našlápnutý "full" servis, které pro Vás ladím již šestnáct let a který za Vámi dovezu do všech koutů České republiky.

Jeden dodavatel, mnoho možností. Chyťte si mé služby i pro Vaší akci.

DJ na svatbu

DJ na svatbu s kompletní servisem je mou specializací a srdeční záležitostí. Zajistím Vám DJ vystoupení na svatební party, ozvučení obřadu, koktejlu, hostiny, karaoke show a mnoho dalších služeb.

Více informací

DJ na svatbu

DJ na firemní akci

Službu mobilního DJ na firemní akce mám perfektně vyladěnou a nabízí mnoho možností. Užijte si Váš event na plno a bez starostí. Postarám se o komplexní technické zajištění a DJ produkci.

Více informací

DJ na firemní akci

DJ na oslavu

DJ na oslavy s hudební a technickou flexibilitou. Hudba připravená na míru s možností písniček na přání. Party na chatě, rodinném domku, zahradě, restauraci, sále, se vším si poradím.

Více informací

DJ na oslavu

DJ na ples

DJ na ples, jako hlavní účinkující, v kombinaci s kapelou, nebo jen závěrečnou party? Záleží jen na Vás, jakou možnost zvolíte. Zvládnu také odbavit kompletní technické zajištění celého plesu.

Více informací

DJ na ples

DJ na tematickou party

DJ vystoupení na tematických akcích, to je vždy výzva, která mě baví. U mě najdete kompletní servis, od přípravy hudební setů k tématu akce, až po technické zajištění zvukové a světelné techniky.

Více informací

DJ na tematickou party

DJ na soukromý večírek

DJ pro každou příležitost. Ať už plánujete jakoukoliv soukromou akci, tak jsem tu pro Vás. Multižánrové hudební zaměření a vlastní technické vybavení mi umožňuje uspokojit i ty nejnáročnější klienty.

Více informací

DJ na soukromý večírek

DJ na sportovní událost

Sportovní DJ produkce jsou samostatnou kapitolou mých cest. Organizátoři mne objednávka hlavně, pro hudební doprovod celého sportovního dne, včetně technického zaštítění, nebo finální afterparty.

Více informací

DJ na sportovní událost

DJ & Karaoke zábava na akci

Kombinace DJ vystoupení & karaoke show, včetně kompletního technického zajištění je náročnou disciplínou, kterou ovládám a kterou mám skvěle propracovanou. Hudba, zpěv a tanec mohou začít!

Více informací

DJ & Karaoke zábava na akci

Videodiskotéka

Multimediální show jsem vychytal do posledního detailu a mohu tak nabídnou další službu na vysoké úrovni. Užijte si našlápnutou videodiskotéku s projekci originálních videoklipů a vizualizací.

Více informací

Videodiskotéka