DJ na oslavu

Nedělám kompromisy, každá oslava musí být dokonalá!

Nejčastěji žádanou službou je DJ na oslavu narozenin, kterou mám pečlivě připravenou a do puntíku vyladěnou. Ročně připravuji desítky oslav s kompletním technickým zajištěním po celé ČR.

V mé hudební nabídce najdete multižánrový koncept, který zajistí skvělou zábavu pro všechny generace. Během mého vystoupení jsou velice vítané i písničky na přání. Oslava se také může nést v rytmech Vaší oblíbené hudby, kterou rád předem připravím.

Po technické stránce jsem velice dobře vybavený a pevně stojím na vlastním skladovém zázemím, které Vám poskytne mnoho možností technického zajištění, pro další doprovodný program, včetně mého flexibilního působení.

DJ vystoupení na oslavě

Rodinné oslavy miluji a do každého vystoupení jdu na plný plyn! Na oslavě jsem vždy plně k dispozici Vám a Vašim hostům, připraven plnit přání a držet hudební laťku v maximální výši. Hudební menu naservíruji přesně, dle Vaší chuti a také pomohu s moderováním programu.

Více informací

DJ vystoupení na oslavě

Zvuk a světla na oslavě

Vlastním špičkové technické vybavení, které mě nenechá ve štychu. Každou oslavu kompletně technický odbavím v plné parádě. Dovezu DJ vybavení, ozvučovací sytém, světelné efekty a další příslušenství ke zkompletování mobilní DJ produkce. Vychutnejte si službu bez starostí!

Více informací

Zvuk a světla na oslavě

Scénické nasvícení oslavy

Objednejte si extra nasvícení prostoru a dodejte oslavě luxusní podobu. Skladem mám několik typů reflektorů na mnoho možností instalace. Nasvítím stěny sálu, prostory salonků, chodby, party stany, terasy, dekorace a další zákoutí. Vše může hrát ve Vašich oblíbených barvách.

Více informací

Scénické nasvícení oslavy

Dokrytí zvuku na oslavě

S pomocí extra reproboxů Vám mohu zvukově vykrýt zahrádku, terasu, salonek, chodbu, party stan a další prostory, které jsou umístěné mimo hlavní ozvučení. Užijte si hudební produkci bez omezení na jedno konkrétní místo a dopřejte si maximální zážitek z celé DJ vystoupení!

Více informací

Dokrytí zvuku na oslavě

Projekce na oslavě

Projekční technik je součástí mých skladových možností a velice rád Vám tuto doplňkovou službu na oslavu dodám. Přivezu velké LED televizory, stativové plátno, projektor, včetně potřebného příslušenství, instalace a mé plné asistence.

Více informací

Projekce na oslavě

Karaoke na oslavě

Karaoke show na úrovní! Karaoke klipy a seznamy, technika na zpěv, monitory, projekční vybavení, zvukařské vybavení i asistence a mnohem víc. Pokud s rodinou a přáteli rádi zpíváte, tak si neváhejte tuto službu chytit a společně Vaší oslavu nejen roztančíme, ale i rozezpíváme!

Více informací

Karaoke na oslavě

Další technické možnosti na oslavu

V mých možnostech je realizace mnoha způsobů instalací a služeb pro zajištění celkového technického odbavení Vaší oslavy. Ozvučím kapelu, umělce a další program, zajistím pódium, party stany několika rozměrů, koktejlové stolky i pivní sety. Dokáži toho dodat opravdu hodně.

Více informací

Další technické možnosti na oslavu