Ceník

Zakládám si na férovém a transparentním jednání.

Cena služeb je mnohdy klíčovou informací, kterou klienti potřebují znát. Jsem si toho plně vědom a proto mé ceníky byly, jsou a vždy budou otevřené a přístupné.

Níže najdete informace o základní ceně mobilní hudební produkce a dalších nejžádanějších doplňkových službách, které jsou určené hlavně pro svatby, firemní akce, rodinné oslavy a soukromé večírky.

Vždy Vám také zašlu cenovou nabídku, která bude obsahovat detailní rozpis a nacenění poptávané služby. Doporučuji využít kontaktní formulář, aby při zadání poptávky nechyběly veškeré potřebné náležitosti a komunikace proběhla co nejrychleji.

Přehledné ceníky si také můžete stáhnout ve formátu PDF.

Základní nabídka

DJ vystoupení na 6 hodin a moderování, mobilní stůl, DJ technika Pioneer, bezdrátový mikrofon, ozvučení a osvětlení tanečního prostoru, stativy, kabeláž, instalační a demontážní práce.

Více informací

Základní nabídka

Karaoke zábava

Projektor a plátno nebo televizor, LCD monitor pro zpěváky, digitální mix a tablet, bezdrátové mikrofony, karaoke klipy a seznamy, instalace, demontáž.

Více informací

Karaoke zábava

Projektor a plátno

Stativové plátno, projektor na přední projekci, notebook HP Envy s Windows 10 a Microsoft PowerPointem, propojovací kabeláž, instalace a demontáž.

Více informací

Projektor a plátno

Ozvučení obřadu

Práce zvukaře, 10" aktivní reproboxy dB, zvukařský mixážní pult, dva bezdrátové mikrofony, stativy, kabeláž, instalační a demontážní práce.

Více informací

Ozvučení obřadu

Otočná hlavice

Inteligentní otočná hlavice Beam Led spot 200W na rozšíření a zefektivnění světelné show, včetně designového stativu.

Více informací

Otočná hlavice

Exklusivní celodenní svatební servis

Exklusivní celodenní svatební servis zahrnuje "Základní nabídku služeb" s prodlouženou hudební produkcí (DJe) a zvukařských služeb (ozvučení obřadu, svatební hostiny) v časovém rozsahu 12 hodin, odposlechový reprobox a rozšíření scénického nasvícení o další LED reflektory.

Více informací

Exklusivní celodenní svatební servis

Doprava

Základní doprava malou dodávkou je účtovaná sazbou 8,-Kč / 1 km a zahrnuje pohonné hmoty i amortizaci vozu.

Více informací

Doprava