Ceník

Zakládám si na férovém a transparentním jednání.

Cena služeb je mnohdy klíčovou informací, kterou klienti potřebují znát. Jsem si toho plně vědom a proto mé ceníky byly, jsou a vždy budou otevřené a přístupné.

Níže najdete informace o základní ceně mobilní hudební produkce a dalších nejžádanějších doplňkových službách, které jsou určené hlavně pro svatby, firemní akce, rodinné oslavy a soukromé večírky.

Vždy Vám také zašlu cenovou nabídku, která bude obsahovat detailní rozpis a nacenění poptávané služby. Doporučuji využít kontaktní formulář, aby při zadání poptávky nechyběly veškeré potřebné náležitosti a komunikace proběhla co nejrychleji.

Přehledné ceníky si také můžete stáhnout ve formátu PDF.

Základní nabídka | 9.400,- Kč

DJ vystoupení na 6 hodin a moderování, mobilní stůl, clona stage, DJ technika Pioneer, bezdrátový mikrofon, ozvučení a osvětlení tanečního prostoru, stativy, kabeláž, instalační a demontážní práce.

Více informací

Základní nabídka | 9.400,- Kč

Exklusivní celodenní svatební servis | 15.500,- Kč

Exklusivní celodenní svatební servis zahrnuje "Základní nabídku služeb" s prodlouženou hudební produkcí (DJe) a zvukařských služeb (ozvučení obřadu, svatební hostiny) v časovém rozsahu 12 hodin, odposlechový reprobox a rozšíření scénického nasvícení o další LED reflektory.

Více informací

Exklusivní celodenní svatební servis | 15.500,- Kč