Reference

Mé reference Vám ukáží, že nejsem žádným nováčkem, ale letitým dodavatelem kvalitní zábavy s velkým hudebním srdcem.

Narazili jste na mě při pátrání na webovém prohlížeči nebo z odkazu na sociálních sítích? Nemáte od přátel žádnou zpětnou vazbu a nikdy jste o mě neslyšeli? Nevadí!

Prověření kvality služeb je běžným postupem každého zákazníka, který nemá s daným dodavatelem žádné osobní zkušenosti.

Nahlédněte pod pokličku a zjistěte jaké firmy využily mé služby, kde jsem hrál, nebo si mě rovnou proklepněte na svatebním fóru či sociálních sítích. Možností je opravdu mnoho a níže najdete jejich přehled.

Firemní klienti

Zde si můžete prohlédnout základnu firemních klientů, kteří využili mých služeb. Mám za sebou stovky odehraných akcí, pro malé podniky, středně velké firmy i velké mezinárodní korporace.

Více informací

Firemní klienti

Místa kde jsem hrál

Na dráze profi DJe jsem projel nespočet svatebních a eventových lokací, po celé České republice. V této sekci najdete místa kam se opakovaně vracím a určitě zde na mé služby dostanete kvalitní referenci.

Více informací

Místa kde jsem hrál

Svatební fórum

Svatební fórum "Beremese.cz" už sice není úplně v kurzu, ale stále má svou pevnou základnu uživatelů s aktivními diskuzemi na svatební témata. Právě zde najdete můj profil, včetně referencí, přímo od nevěst.

Více informací

Svatební fórum

Sociální sít

Sociální sítě jsou v dnešní době absolutní jedničkou na získaní kvalitního feedbacku. Profily na Facebooku, Instagramu a YouTube jsou klíčovou formou prezentace a také zdrojem referencí. Zjistěte, kde všude jsem.

Více informací

Sociální sít