Fotogalerie

Fotografie jsou jedním z mnoha způsobů, jak mohu prezentovat svoji práci a ukázat tak budoucím zákazníkům, že mé služby poskytuji vždy s pečlivostí a profesionalitou.

Na každé akci pořizuji mobilní foto dokumentaci z instalace v dané lokaci. Pokud se na místo vracím po delší době, tak mi právě tento záznam umožňuje osvěžit si v paměti prostorové dispozice. Dokáži tak klientům nabídnout co nejlepší technické řešení a poradenství.

V níže uvedených sekcích si můžete prohlédnout výběr fotek z mobilních instalací a práce DJe, které jsou pořízené od profesionálních fotografů či zachycené mobilním telefonem. Galerie jsou rozdělené do tří nejčastějších typů akcí.

Svatební fotky

Plánujete svatbu a hledáte vhodného dodavatele, pro hudební doprovod? Fotografie v této sekci Vám nabídnou malou ochutnávku, jak může hudební produkce od svatebního DJe v mém podání vypadat.

Více informací

Svatební fotky

Fotky z firemních akcí

Nahlédněte pod pokličku mého účinkování na firemních akcích. Fotogalerie v této sekci Vám nabídne malou ochutnávku, jak může vypadat instalace techniky a práce eventového DJe, právě na Vašem večírku.

Více informací

Fotky z firemních akcí

Fotky z oslav a večírků

Užijte si Vaší rodinnou oslavu či soukromý večírek s profesionálním hudebním doprovodem. Ukázku mé práce z těchto typů akcí najdete v této sekci a můžete se přesvědčit o kvalitním zpracování mých služeb.

Více informací

Fotky z oslav a večírků