O mně

Stát se "dýdžejem" byl můj velký sen, který jsem začal naplno žít v roce 2004.

Od samého začátku jsem věděl, že má cesta půjde směrem hudebních produkcí se zacílením na svatby, rodinné oslavyfiremní večírky a další eventy. Přesně tyto typy akcí miluji a staly se mým životním posláním.

Jsem velice pozitivní s úsměvem na tváři za jakéhokoliv počasí. Rád komunikuji s hosty, mám cit pro hudbu, smysl pro detaily a nebojím se výzev.

Práce DJe je můj "Dream Job" do kterého dávám veškerou svou energii a vždy se snažím, aby to bylo z mého vystoupení maximálně cítit.

Za mnoho let v oboru jsem získal cenné zkušenosti, kontakty a také vybudoval rozsáhlé technické zázemí, které nabízí nadstandardní možnosti v oblasti služeb mobilního DJe. Celkový koncept jsem si sám vypracoval, je originální a do detailu vyladěný.

Služby neustále zdokonaluji, dle aktuálních trendů a potřeb klienta.

Můj příběh

DJ Fica alias Filip Trojan. To jsou dvě jména, pod kterými mě najdete a která se hluboko zaryla do svatebního a eventového světa. Jak to všechno začalo? To je na dlouhé povídání, ale něco málo prozradím.

Více informací

Můj příběh

Mé hudební zaměření

Co Vám na akci zahraji? To vždy záleží jen a jen na Vás! Jsem DJ, který nemá žádný vyhraněný styl a dokáži zahrát téměř vše od 60. let po současnou taneční scénu. Jaké žánry a interprety nejčastěji hraji najdete v této sekci.

Více informací

Mé hudební zaměření

Kam nejčastěji jezdím hrát

Nejčastěji se pohybuji ve Středočeském kraji, ale mé pole působnosti není limitováno. Hraji však rád na několika "TOP" místech, kde realizuji i několik akcí v jednom roce, to jsou takzvané srdcovky! Tady jsou.

Více informací

Kam nejčastěji jezdím hrát

Největší úspěchy v kariéře

Mé dlouholeté působení v hudebním odvětví a nespočet spokojených klientů považuji za velice úspěšnou misi mého podnikání. Je však několik úspěchů na které jsem patřičně velice hrdý.

Více informací

Největší úspěchy v kariéře