Můj příběh

Hudbu jsem vždy miloval a už na základní škole jsem dostal svůj první mixážní pultík a základní CD přehrávače.

Není divu, že jsem se stal oficiálním DJm rozlučky se základní školou. Samozřejmě to byla párty plná nealkoholických nápojů a spořádané zábavy. Zde jsem také dostal přezdívku DJ Fica. Už ani nevím, jak vlastně vznikla.

Při středoškolských víkendových toulkách po diskotékách, jsem byl schopen celý večer sledoval práci DJů, kterou jsem obdivoval a doma tajně trénoval. Od té doby se začali dít věci. Veškeré peníze z brigád jsem začal utrácet za cédéčka, které jsem chodil kupovat v hojném množství do Bontonlandu.

Hned po škole jsem nastoupil do hotelové restaurace v centru Prahy, kde jsem se seznámil s kuchařem, který plánoval svatbu a hledal DJe. To bylo osudové! Zapůjčil jsem si kompletní technické vybavení a výzvu přijal. První má svatba dopadla nad očekávání dobře.

Začal jsem přemýšlet a hlavně realizovat. Rozhodně jsem se nechtěl věnovat hraní v klubech, ale zajišťovat kompletní služby mobilní diskotéky. Zamířil jsem do banky a vzal první úvěr.

Nákup techniky, propracování strategie, konceptu a tvorba webových stránek. To bylo jen pár bojových úkolů na rozjezd.

Přes týden jsem chodil do práce a pár víkendů v měsících jsem hrál na svatbách a oslavách. Po čtyřech letech přišel zásadní zlom. Poptávek hojně přibývalo a začala mě také kontaktovat firemní klientela.

V roce 2008 jsem si založil živnost a začal podnikání rozvíjet. V té době jsem také potkal hodně klíčových osob, které měly vliv na mé další působení v oblasti hudební produkce.

Dalších devět let jsem ještě pracoval na hlavní pracovní poměr v hotelu na pozici restaurant manager a podnikání bylo mou vedlejší činností, však životní vášní!

Hlavní rozhodnutí padlo v roce 2017, kdy už nebylo časově únosné sladit dvě práce dohromady, neboť poptávek stále přibývalo. Po šestnácti letech jsem opustil gastronomii a začal podnikat na "full time".

V roce 2019 zakládám firmu VasDJ s.r.o. a plním si své profesní sny.

Práce DJe je pro mě nejen zaměstnáním, ale také koníčkem a životním stylem!