Největší úspěchy v kariéře

Vždy jsem věřil, že když se něco dělá srdcem a poctivě, tak se úspěch musí dostavit.

Při letmém ohlédnutí do minulosti jsem hrdý na množství akcí, které jsem odbavil a které za chviličku atakují magickou tisícovku.

To je pěkná řádka strávených hodin za mixážním pultem, na instalacích, demontážích, schůzkách, telefonu, emailech a přípravách. Musím říct, že i po tolika letech mě tato práce velice baví a naplňuje.

MÉ NEJVĚTŠÍ ÚSPECHY

1.
DJ na mistrovství Evropy v atletice

V roce 2015 jsem byl angažován, jako oficiální DJ, pro afterparty Halového mistrovství Evropy v atletice, která se konala v Clarion Congress Hotel Prague. Jednalo se o největší akci na které jsem účinkoval s účastí téměř 5000 osob. Byla to velká výzva na kterou velice rád vzpomínám.

2.
DJ tour po Evropě

Mé působení nezná limity! Když jsem byl osloven agenturou k zajištění několika galavečerů po Evropě, tak nešlo odolat. S plně naloženým vozem jsem začal v Praze, následoval přesun do Polska, Rakouska a velké finále proběhlo ve Slovinsku.

3.
DJ na oslavě narozenin zlatého hokejisty z Nagana

Když přišla nabídka, abych hrál na oslavě narozenin brankáře Milana Hniličky, tak jsem neváhal ani vteřinu. Byla to úžasná akce a bylo mi ctí se postarat o kompletní technické zajištění, projekci a DJ vystoupení.

4.
DJ na afterparty florbalové reprezentace

Další z velkých zážitků bylo technické odbavení a DJ vystoupení na afterparty pro české florbalisty, která se konala v oblacích pražského mrakodrapu na Pankráci.