Hudební repertoár

Jsem multižánrový DJ, který zahraje Vaši oblíbenou hudbu.

Téměř žádný žánr pro mě není překážkou. Díky vlastní hudební databázi dokáži být velice flexibilní, neboť každá akce je jiná a vyžaduje naprosto individuální přístup.

Vždy záleží na tipu evetnu a požadavcích zákazníka, ale nejčastěji jsou má vystoupení směřována do několika oblíbených hudebních dekád, které nikdy nezklamou! Nejžádanější hudební období a styly, včetně malé ukázky nejhranějších interpretů najdete právě v této sekci.

Česká & slovenská hudba

České a slovenské hity jsou stále v kurzu! Hlavně na českých svatbách a rodinných oslavách jsou často žádaným hudebním tématem a velice často se stává, že vyplňují poměrně velkou část hudební produkce.

Více informací

Česká & slovenská hudba

60´& 70´ léta

Starší hudební "pecky" zahraničních 60. až 70. let jsou také velice oblíbené a to hlavně u svateb, kde je potřeba pobavit i starší generaci publika. Není však výjimkou, že se hrají i na firemních akcích.

Více informací

60´& 70´ léta

80´ léta

Zahraniční "Zlatá" 80. léta jsou nesmrtelnou klasikou a také zatím nejžádanějším hudebním tématem u všech tipů akcí. Správně zvolené songy dokáží dlouhé hodiny udržet taneční parket v pohybu.

Více informací

80´ léta

90´ leta

Hity z 90. let se v posledních letech dostávají na "TOP" příčku nejhranější hudby na soukromých i firemních večírcích. Během téměř každé party zazní nespočet skladeb z tohoto legendárního období.

Více informací

90´ leta

Dance

Dance hudba má opravdu široký význam, ale převážně se jedná o novodobější taneční hity všech možných žánrů, které perfektně oživí jakoukoliv party a ze židle dokáží zvednout téměř každého!

Více informací

Dance

Latino & RnB

Latino a RnB rytmy stále stoupají na popularitě a začínají se stávat součástí, téměř každého mého vystoupení. Jedná se o velice chytlavou hudbu, které je velice oblíbená hlavně u dámského publika.

Více informací

Latino & RnB