DJ na soukromý večírek

Každý večírek může být nezapomenutelný!

V hudebním světě soukromých akcí jsem zaběhlým letitým profíkem a mé služby DJ na večírek si můžete chytit pro jakoukoliv soukromou událost. Hudební vlnu Vám přijedu naladit po celé České republice.

Díky multižánrovému zaměření a vlastní hudební databázi, nemám téměř žádné limity. Dokáži pobavit všechny věkové generace mnoha národností. Hudbu zacílím na Váš oblíbený styl a interprety. Po dobu produkce mohu hrát také na přání hostů.

Specializuji se hlavně na dodání kompletní mobilní diskotéky, včetně zvukové a světelné techniky. Sklady mám našlápnuté kvalitním vybavením, které zajistí bezproblémový chod a perfektní zážitek z celého večírku. Užijte si maximální servis, který má styl!

DJ vystoupení na večírku

Za mixážním pultem jsem akční, komunikativní a vždy pozitivně vyladěn. Perfektní poskládání hudby je klíčem dobré zábavy! Najdete u mě desetitisíce skladeb z vlastní databáze s multižánrovým zaměřením. Vhodným moderováním provedu hosty celým programem večírku.

Více informací

DJ vystoupení na večírku

Zvuk a světla na večírku

Postarám se o celkové technické zabezpečení celého večírku. Na mé vystoupení přivezu plně vybavenou mobilní DJ stege, dodám kvalitní ozvučení a osvětlení tanečních prostor, včetně komplexních instalačních prací, kabeláže a veškerého zvukového a světelného příslušenství.

Více informací

Zvuk a světla na večírku

Scénické nasvícení večírku

Scénické osvětlení podtrhne atmosféru vašeho večírku. Jedná se o instalaci přídavných LED PAR reflektorů, které disponují pestrou nabídkou barev pro nasvícení stěn sálů, salonků, party stanů, dekorací, cateringu, fasády domu, zahrady a dalších prostor, které chcete nechat vyniknout.

Více informací

Scénické nasvícení večírku

Dokrytí zvuku na večírku

Instalací přídavných reproboxů dokáži dozvučit každé místo, které je mimo dosah hlavního ozvučovacího systému, umístěného na tanečním parketu. Nechte si zvukově vykrýt venkovní zahrádku, party stan, salonek či další prostory, ve kterých se večírek bude konat. Hosté to zajisté velice ocení.

Více informací

Dokrytí zvuku na večírku

Projekce na večírku

Na Váš večírek připravím kompletní projekční techniku, včetně veškerého potřebného příslušenství, instalačních prací a mé asistence. Do programu večírku tedy můžete zařadit projekci fotek, prezentací, nebo videí. Zvuk mohu lehce propojit s hlavním ozvučovacím systémem i odposlechy.

Více informací

Projekce na večírku

Karaoke na večírku

Karaoke show a DJ vystoupení je velice živou kombinací zábavy. Pokud rádi zpíváte, tak by karaoke do Vašeho programu večírku mohla perfektně sednout. Dovezu a připravím kompletní karaoke stage, techniku na zpěv, projekční vybavení a jako zvukař se postarám o Vaše hlasy.

Více informací

Karaoke na večírku

Další technické možnosti na večírek

Pracuji s týmu profesionálních techniků a disponuji rozsáhlým technickým zázemím. Zajistím částečné či plné ozvučení kapely a dalších účinkujících, včetně zvukařské režie a technického vybavení. Dovezu a připravím pódium, party stany, pivní sety, koktejlové stolky a další vybavení.

Více informací

Další technické možnosti na večírek