DJ na ples

Užijte si službu DJ na ples v plné parádě!

Jsem velice flexibilní a dokáži se postarat o technické zajištění, celkový hudební doprovod, nebo pouze o vystoupení na závěrečné party. Mé účinkování má mnoho možností, záleží jen na Vaší představě. 

Najdete u mě vybroušený multižánrový hudební koncept na všechny typy plesů, který dokáže vytrhnout ze židle a pobavit každou generaci. Na maturitních afterparty zase zahraji aktuálnější taneční hudbu určenou mladšímu publiku.

Technická vybavenost je mé velké plus a přidanou hodnotou mých služeb DJe. Pokud v místě konání nedisponují potřebnou technikou, tak nezoufejte. V mé skladové dílničce najdete kompletní technické řešení k zajištění plesu s účastí až 500 osob.

DJ vystoupení na plese

Za mixem jsem vždy maximálně ve střehu. Hudba musí sednout, její výběr pečlivě zvažuji dle aktuální situace a věkové skladby publika. Díky mému multižánrovému zaměření a vlastí hudební databázi dokáži pružně reagovat. Celé vystoupení mám zpracované se vší noblesou.

Více informací

DJ vystoupení na plese

Zvuk a světla na plese

Technicky jsem pořádně vybaven! Disponuji kvalitním ozvučením dB Technologies o výkonu až 15 kW a rozsáhlým světelným parkem. Na mé vystoupení dodám potřebné DJ vybavení, ale také se postarám o kompletní realizaci ozvučení a osvětlení, včetně plné technické podpory.

Více informací

Zvuk a světla na plese

Scénické nasvícení plesu

Vylaďte svůj ples do posledního detailu. Instalací LED PAR reflektorů dokáži do požadovaných barev nasvítit zdi hlavního sálu, vedlejších salonků, balkónů a foyer, ale i catering. Výkonnými ARRI reflektory zase osvětlím pódium či celý taneční prostor, pro optimální světlo k focení.

Více informací

Scénické nasvícení plesu

Dokrytí zvuku na plese

Dokrytí zvuku je ideální volbou, pokud je potřeba ozvučit členitý prostor, jako balkóny, foyer, salonky či další části, které jsou mimo pokrytí hlavního ozvučovacího systému. Jedná se o instalaci přídavných reproboxů, které se efektivně umístí do požadovaných hluchých částí.

Více informací

Dokrytí zvuku na plese

Projekce na plese

Na Váš ples také zvládnu dodat základní projekční techniku. K dispozici mám variabilní stativová plátna 150x150 a 170x170, velké rámové 2m plátno, projektory s přední projekcí a také LED televizory na stativech. Projekční vybavení zajistím, včetně plné technické asistence.

Více informací

Projekce na plese

Další technické možnosti na ples

Velice rád se postarám o ozvučení celého doprovodného programu plesu. Spolupracuji s úzkým realizačním týmem profesionálních zvukařů a techniků. Společně Vám připravíme kompletní zvukařskou režii, včetně zvukařských prací. Dále dokáži dodat pódium a koktejlové stolky.

Více informací

Další technické možnosti na ples