DJ & Karaoke zábava na akci

Karaoke show se věnuji již mnoho let, celkový koncept mám velice dobře zpracovaný a do posledního detailu připravený.

Karaoke doporučuji využít včetně DJ vystoupení, aby se zajistila vyvážená zábava pro celý průběh akce. Službu je možné objednat i samostatně.

Program Karaoke a DJ vystoupení nabízím na jakýkoliv typ akcí, jako jsou například svatební oslavy, narozeninové party a firemní večírky. V mé nabídce najdete tisíce karaoke klipů české i zahraniční tvorby. Pro rychlé vyhledávání skladeb poskytnu karaoke seznamy.

Technicky vše hravě zvládnu kompletně odbavit, disponuji vlastním arsenálem potřebné aparatury. Přivezu mobilní DJ stage, zvukařské vybavení, ozvučení, osvětlení, projekční techniku a další vychytávky, které Vám zajistí maximální profesionální zážitek na úrovni.

 

 

Karaoke show & DJ party

Karaoke show & DJ party pojede na plný pecky, jinak to ani neumím! Vždy se snažím, aby byla zábava co nejvíce aktivní a hosty zaujala. Flexibilně střídám taneční zábavu s karaoke bloky a své účinkování přizpůsobuji aktuální situaci. Jsem DJ, zvukař, moderátor v jedné osobě.

Více informací

Karaoke show & DJ party

Zvuk a světla na karaoke party

Kvalitní zvuková a světelná technika je součástí mých služeb, vždy přivezu jen to nejlepší. Pestrá nabídka technického vybavení mi umožňuje provést mnoho způsobů instalace. Poradím si s prostorovými možnostmi i požadavky klienta. Nemusíte se o nic starat, vše potřebné zajistím! 

Více informací

Zvuk a světla na karaoke party

Projekční technika na karaoke

Projekční vybavení je nedílnou součástí každé karaoke party, bez něho by to nešlo. V mém portfoliu najdete moderní LED televizory, stativová plátna o rozměrech 150x150 cm nebo 170x170 cm, velké rámové plátno i projektory.

Více informací

Projekční technika na karaoke

Karaoke klipy a seznamy

V databázi mám připraveno přes 15000 karaoke klipů české, slovenské a další zahraniční tvorby. Na místě budete mít k dispozici tištěné seznamy, které hostům umožní jednoduchý výběr daného songu. Rád také připravím Vaše oblíbené klipy, které v seznamech nenajdete.

Více informací

Karaoke klipy a seznamy