DJ na tematickou party

Zajistím kompletní servis, který Vám sedne!

Tematické party jsou pro mě opravdovou lahůdkou. Mám rád, když je něco nestandardní a vždy mě potěší nová témata eventů, které jsou mnohdy velice originální.

Nejčastěji bývám angažován jako DJ na Halloween či Hawai, Havana a další exotické party, nebo večírky ve stylu 30. let. V posledních letech jsem se také setkal s tématy typu Horor, Radioactive, Vesmír, James Bond, Hollywood a mnoha dalších.

Komplexní technická podpora, včetně celkového odbavení je součástí mých služeb a zajistí Vám jedinečný komfort. Díky vlastnímu rozsáhlému skladovému zázemí jsem schopen samostatně odbavit většinu akcí, bez zapojení dalších subdodavatelů. 

DJ vystoupení na tematické party

Do celé DJ show dávám maximum, aby byla naprosto COOL. Spojení hudby s požadovaným tématem je základ, který Vám ostře vybrousím. Vlastní databáze s multižánrovým zaměřením mi umožní flexibilně reagovat. Po moderátorské stránce se na mě můžete také spolehnout.

Více informací

DJ vystoupení na tematické party

Zvuk a světla na tematické party

Jsem absolutně technicky samostatný. Užijte si "full servis" se vším všudy od jednoho dodavatele. Dovezu plně vybavenou mobilní DJ stage, špičkový aktivní PA systém na ozvučení hlavního sálu, mikrofony i světelnou techniku. Vše zkompletuji a do detailu připravím.

Více informací

Zvuk a světla na tematické party

Scénické nasvícení tematické party

Instalací extra LED PAR reflektorů a ARRI reflektorů doladíme každý detaily Vaší tematické party. Nasvítím dekorace, stěny hlavního prostoru, chodby, budovu, terasu, zahradu, party stan, catering, koktejlový bar a další požadované části. Vše barevně sladím se zadaným tématem.

Více informací

Scénické nasvícení tematické party

Dokrytí zvuku na tematické party

Na dokrytí zvuku používám malé, ale výkonné aktivní reproboxy, které umožní vykrytí zvuku na dalších místech, mimo hlavní prostor s DJ produkci a programem. Zahrádky, předzahrádky, zimní zahrady, terasy, chodby, salonky, stany, vše je možné kvalitně ozvučit.

Více informací

Dokrytí zvuku na tematické party

Projekce na tematické party

Celou akci můžete doplnit o projekci vizualizací, fotografií či videí k danému tématu. Pro tyto účely Vám mohu dodat kompletní projekční techniku. Stativová plátna, rámová plátna, projektory s přední projekcí, LCD televizory a AV příslušenství. Vše mám k dispozici.

Více informací

Projekce na tematické party

Další technické možnosti na tematickou party

Mé možnosti služeb jsou opravdu rozsáhlé a mnohé Vám dokáži zrealizovat! Zajistím ozvučení kapely a sólistů, včetně zvukařské podpory, připravím pódium s potřebnou pódiovou technikou a příslušenstvím, dodám malé a velkokapacitní party stany, pivní sety i party stolky.

Více informací

Další technické možnosti na tematickou party