Svatební inspirace

Pokud hledáte trochu té svatební inspirace, tak jste na správné stránce a rozhodně zde můžete najít užitečné informace.

V několika sekcích jsou připraveny rady a tipy na hudbu ke svatebnímu obřadu, slavnostnímu obědu, prvnímu tanci novomanželů a tanci s rodiči. Dále zde najdete tipy na svatební hry a tradice, nebo tipy na nevšední svatební místa.

Užijte si inspiraci naplno a v případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Hudba na obřad

Kombinace správně zvolené hudby, načasování a optimální hlasitost dokáže celý ceremoniál dokonale podtrhnout! Prohlédněte si inspiraci ze 100 songů ke všem důležitým pasážím obřadu, včetně další rad.

Více informací

Hudba na obřad

Hudba na svatební hostinu

Podkresová hudba není diskotéka a během svatební hostiny či rautu dokáže navodit velice příjemnou atmosféru. V této sekci najdete několik tipů na vhodné hudební žánry, včetně 100 skladeb.

Více informací

Hudba na svatební hostinu

První tance

Je to nepsané pravidlo, že v drtivých případech taneční parket otevírají novomanželé, následuje tanec s rodiči a pak se přidají i ostatní svatební hosté. V této sekci najdete mnoho tipů na vhodné skladby.

Více informací

První tance

Svatební hry a tradice

Tradice a hry doprovází téměř každé svatební veselí a dokáží zpestřit odpolední či večerní program. Veškeré toto dění mohu moderovat a také se umím zapojit do organizace. Podívejte se na několik tipů.

Více informací

Svatební hry a tradice

Zajímavé svatební lokace

Pokud hledáte zajímavé či netradiční prostory pro konání Vaší svatby, tak rozhodně nakoukněte do této sekce. Najdete zde několik inspirací na lokace, kde by Vaše svatba mohla být nevšední a originální.

Více informací

Zajímavé svatební lokace