Zajímavé svatební lokace

Krásných lokací, jako stvořených pro konání svatby je po celé České republice nespočet, ale těch opravdu nevšedních a originálních moc není. Pokud tedy hledáte něco extra, tak jste rozhodně na správné stránce, kde si můžete prohlédnout několik tipů.

Vychutnejte si malou inspiraci, která Vás třeba dovede na Vaše vysněné svatební místo, díky kterému se Vaše svatba stane opravdovým zážitkem. Všechna uvedené místa jsem jako svatební DJ navštívil, svou jedinečností se mi vryla do paměti.

Bohemia Rhapsody parník

Řekněte si své "ANO" na vlnách Vltavy, třeba přímo po Karlovým mostem. Parník Bohemia Rhapsody je opravdu unikátním kouskem a jeho posuvná celoskleněná střecha zajistí nevšední zážitek.

Více informací

Bohemia Rhapsody parník

Endorfin Praha

Endorfin je opravdu něco extra! Jedná se o prostory únikových her, kde Vaše svatba rozhodně nemusí mít tradiční průběh a do svatebního programu můžete některou z her zařadit.

Více informací

Endorfin Praha

Chata Emilovna

Na samotě v lese, tak se dá nazvat malebná chata Emilovna, která se nachází uprostřed Křivoklátských lesů. Místo, kde dávají lišky dobrou noc a žádný soused Vám venkovní party nezkazí.

Více informací

Chata Emilovna

Památník na Vítkově

Café Vítkov je další zajímavý prostor, který se nachází přímo v památníku. Ukrývá krásný výhled na panorama Žižkova i Karlína a disponuje střešní terasou, která je ideální na obřad a grilovačku.

Více informací

Památník na Vítkově