Zvuková a světelná technika

Jakou techniku používáte? To je jeden z mnoho dotazů mých klientů.

Technické stránce proto věnuji prostor v sekci "Info zóna". Zde uvidíte, že to myslím vážně. Mé služby jsou zárukou kvalitního technického zázemí, které je rozsáhlé. Nabízí mnoho možností pro různé tipy aplikací.

Najdete zde DJ techniku, aktivní reproboxy a subwoofery, bezdrátové mikrofony, zvukařské vybavení i světelnou techniku.

DJ technika na stage

DJ technika je srdcem celé produkce. Vše musí šlapat na jedničku a naprostá spolehlivost je klíčová. Jsem věrný značce Pioneer, která mě doprovází od samého začátku kariéry a nikdy nezklamala.

Více informací

DJ technika na stage

Reproboxy a subwoofery

Bez zvuku to není ono! Proto tuto technickou část rozhodně nepodceňuji. Má skladová kuchyňka nabízí hned několik PA sestav RCF a dB Technologies, které zvládnou ozvučit i velké akce.

Více informací

Reproboxy a subwoofery

Bezdrátové mikrofony

Pro hladké ozvučení mluveného slova a zpěvu je kvalitní bezdrátový mikrofon absolutní základ. Zde jsem svěřil svou důvěru produktům firmy Shure, od které disponuji hned několika profi sety.

Více informací

Bezdrátové mikrofony

Zvukařské vybavení

Zvukařská technika a její doplňkové vybavení je nezbytnou součástí práce mobilního DJe. Díky technické vybavenosti a flexibilitě mohu zajistit i ozvučení doprovodného programu v plné parádě.

Více informací

Zvukařské vybavení

Světelná technika

Osvětlení vyladěné do posledního barevného tónu, tak na tom si zakládám. Při instalacích používám moderní LED techniku a soustředím jak se na osvětlení tanečního parketu, tak celkového prostoru.

Více informací

Světelná technika